Wczytuję dane...

Doskonała Precyzja i Wydajność

Dzięki technologii bezprzewodowej i ergonomicznemu designowi, nasz aerograf gwarantuje doskonałą precyzję i wygodę użytkowania. Jego niewielki rozmiar i lekka konstrukcja sprawiają, że praca staje się przyjemnością, a specjalnie zaprojektowana dysza o średnicy 0,4 mm zapewnia perfekcyjne wykończenie w stylizacji brwi i płynność aplikacji.

Aerograf dla Profesjonalistów 

W opakowaniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić maszynę. Oprócz bezprzewodowego aerografu, zestaw zawiera pipetę, szczoteczki czyszczące, sprężarkę powietrza oraz kubki, na płynną farbę, różnych rozmiarów. Dodatkowo, z instrukcją obsługi w komplecie, nawet początkujący użytkownicy będą mogli łatwo korzystać z naszego aerografu.

Specyfikacja Techniczna

  • Moc: 5W
  • Rodzaj Baterii: 3.7V 1200mAh / 7.4 900mAh
  • Czas Ładowania: Do 3 godzin
  • Wymiary Produktu: 135mm x 42mm x 42mm
  • Przepływ Powietrza: 8-10 l/min
  • Napięcie Wejściowe: 5V/1A

Prosta Obsługa i Czyszczenie

Nasz aerograf został zaprojektowany z myślą o stylizacji brwi, pamiętaj o odpowiedniej konserwacji urządzenia. Po każdym użyciu, przepłucz pistolet pod bieżącą wodą i wytrzyj go suchą szmatką, aby zachować jego wydajność na dłużej. W celu wzmocnienia jakość pracy, zaleca się również czyszczenie igły po użyciu. 

Odkryj możliwości naszego bezprzewodowego aerografu i stwórz piękne brwi, które zachwycą Twoje klientki! Dzięki precyzji, wydajności i kompleksowemu zestawowi, nasz aerograf to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów i pasjonatów branży kosmetycznej.