Wczytuję dane...
Dostawa na terenie Łodzi

Dostawa na terenie Łodzi dotyczy tylko granic administracyjnych miasta i obejmuje tylko wcześniej opłacone zamówienia. (Obszar usługi "Dostawa na terenie Łodzi" - tzw. I  strefa - oznaczona na mapce dostaw kolorem różowym). Dostawa poza Łódź (II strefa - oznaczona na mapce dostaw kolorem szarym) jest dodatkowo płatna +25,00 zł - ta opcja ustalana indywidualnie z pracownikiem naszego sklepu.

  • Zamówienia z dostawą na terenie Łodzi należy wcześniej opłacić przez płatność Przelewy24, PayPal, PayU lub Blik  lub przelewem tradycyjnym. UWAGA! Nie ma możliwości opłacenia zamówienia bezpośrednio u dostawcy !

  • Zamówienia złożone do godziny 14.00 realizowane są tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 14.00 realizowane są na następny dzień roboczy. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku. 

Dokładny dzień oraz godziny dostawy mogą zostać umawiane telefonicznie odpowiednio wcześniej i w miarę możliwości dopasowane do oczekiwań Klienta. Można więc zamówić dowóz zamówionego towaru np. między godziną 10-12, lub po 17.00

Jeśli chcesz zamówić dowóz np. konkretnego dnia lub w konkretnych godzinach pracy swojego salonu - zadzwoń do nas i ustal czas dostawy z naszym pracownikiem, tel 733 777 128 (przybliżone godziny dostawy można również wysłać do nas mailowo sklep@rzesydlaciebie.pl lub dopisać w uwagach do zamówienia.

  • Zamówiony towar dostarczany jest zarówno przez naszych pracowników, jak i za pośrednictwem firmy przewozowej. Przy składaniu zamówienia obowiązkowe jest podanie numeru telefonu kontaktowego w celu umożliwienia kontaktu dostawcy z kupującym lub osobą odbierającą zamówienie.

Dla niektórych produktów opcje dostawy mogą być niedostępne, należy je usunąć z koszyka lub wybrać inną opcję dostawy.
 

Regulamin Usługi: "Dostawa na terenie Łodzi".

§1 Organizator Usługi: "Dostawa na terenie Łodzi"

1. Usługa "Dostawa na terenie Łodzi" jest organizowana przez firmę Rzęsy Dla Ciebie Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Struga 26, 90-513 Łódź
 
§2 Czas trwania Usługi: "Dostawa na terenie Łodzi":
1. Usługa jest świadczona od 1.06.2023 r. do odwołania.
2. Wiążąca jest data zamówienia, nie realizacji.
3. Usługa nie działa wstecz, nie obejmuje zatem zamówień złożonych przed okresem jej rozpoczęcia.
 
§3 Uczestnictwo w Usłudze "Dostawa na terenie Łodzi":
Usługa jest adresowana do Klientów sklepu Rzęsy Dla Ciebie , którzy:
- Dokonają zakupów produktów powyżej w e-sklepie: www.rzesydlaciebie.pl
- Opłacą je przez płatność Przelewy24, PayPal, PayU lub Blik  lub przelewem tradycyjnym.

- Mają ukończone 18 lat
- Mają pełną zdolność do czynności prawnych
- Zaakceptują w pełni powyższy Regulamin.

 
§4 Wyłączenie z Usługi "Dostawa na terenie Łodzi":
Usługą nie są objęte:
- Produkty z kategorii: podkłady kosmetyczne jednorazowe.
- Lampy i łóżka kosmetyczne.
- Produkty z kategorii: preparaty do dezynfekcji powyżej 1L.
- Produkty które w całości zamówienia tworzą duże gabaryty.
- Produkty zamówione w okresie przed rozpoczęciem Promocji, w tym niezrealizowane.
  
§5 Warunki Usługi "Dostawa na terenie Łodzi":
1. Skorzystanie z Usługi "Dostawa na terenie Łodzi" uprawnia Klienta do uzyskania usługi transportu zakupionych w e-sklepie: www.rzesydlaciebie.pl produktów.
2. Usługą objęty jest pełny asortyment sklepu Rzęsy Dla Ciebie z wyłączeniem wymienionych w §4.
3. Region obowiązywania promocji to administracyjny teren miasta Łódź.
4. Usługa dotyczy jedynie produktów zakupionych e-sklepie: www.rzesydlaciebie.pl, nie istnieje możliwość dodawania innych produktów, zakupionych w osobnych podmiotach.
5. W przypadku, jeżeli zakupiony towar nie może być dostarczony do rąk własnych zamawiającego z winy Klienta lub przyczyn niezależnych (np. nieobecność zamawiającego pod adresem dostawy) pozostawia się je bezpośrednio na posesji, a usługę transportu uważa się wtedy za wykonaną prawidłowo.
6. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym do transportu adresem o ustalonym czasie, lub przy odmowie przyjęcia produktów przez zamawiającego lub osobę trzecią znajdującą się pod wskazanym adresem - zostają one zwrócone do magazynu sklepu Rzęsy Dla Ciebie, a usługę transportu uważa się za prawidłowo wykonaną. Koszty opłaconej z góry dostawy nie zostaną w takim przypadku zwrócone Kupującemu, mogą zostać również naliczone ewentualne koszty zwrotu do magazynu.
7. Klientowi nie przysługuje możliwość wymiany świadczeń objętych Usługą na inne, w tym na świadczenie pieniężne, czy rabat gotówkowy na zakupione produkty nawet w przypadku rezygnacji z usługi oraz odbioru osobistego zamówienia.
8. Usługa nie łączy się z innymi promocjami, rabatami, wyprzedażami itp.
 
§6 Postanowienia końcowe:
1. Rzęsy Dla Ciebie Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu w dowolnym momencie bez podawania przyczyny, jak również prawo przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Usługi bez podawania przyczyn.
2. Informacja o zmianie Regulaminu lub odwołaniu Usługi podana będzie do wiadomości na stronach internetowych www.rzesydlaciebie.pl.
3. Klient aby skorzystać z Usługi zgadza się oraz akceptuje w pełni powyższy Regulamin.
 

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących Dostawy uprzejmie zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub poprzez e-mail sklep@rzesydlaciebie.pl