Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia

 • Zamówienia realizujemy (wysyłamy) w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Czas realizacji podany jest w dniach ROBOCZYCH i liczony jest od 1 dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty.
  Zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie: Alior Bank PLN: 77 2490 0005 0000 4530 3504 8870
  (W tytule przelewu / wpłaty prosimy o wpisanie numeru zamówienia).
  Jeśli zależy Ci na jak najszybszej wysyłce wybierz szybką płatność Przelewy24, szybki przelew PayPal, szybki przelew PayU lub wybierz płatność za pobraniem.

 • Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Kurier InPost, InPost Paczkomaty lub Poczty Polskiej.

  Zamówienia z wysyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Kurier InPost lub Poczty Polskiej złożone i zaksięgowane do godziny 11:00 wysyłane są w tym samym dniu, zamówienia złożone po godzinie 11:00 są realizowane w dniu następnym.

  Zamówienia z wysyłką za pośrednictwem InPost Pczkomaty złożone i zaksięgowane do godziny 16:00 wysyłane są w tym samym dniu, zamówienia złożone po godzinie 16:00 są realizowane w dniu następnym.

Czas realizacji zamówienia po stronie sklepu wynosi 24h (dotyczy dni roboczych) - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach zobowiązujemy się do jak najszybszego kontaktu z kupującym w celu modyfikacji zamówienia.

Termin dostarczenia paczki przez przewoźnika wynosi najczęściej
(w zależności od wybranej opcji) 2-5 dni roboczych na terenie Polski oraz do 7 dni roboczych poza granicami kraju. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów, w razie opóźnienia dostawy lub nie dostarczenia przesyłki z winy firmy transportowej reklamacje należy składać bezpośrednio do firmy transportowej .

 • Przy składaniu zamówienia obowiązkowe jest podanie numeru telefonu kontaktowego w celu umożliwienia kontaktu kuriera z kupującym lub osobą odbierającą paczkę.

 • Dodatkowe koszty, które wynikną z powodu niemożliwości skontaktowania się kuriera z odbiorcą lub nie odebraniu przesyłki w terminie ponosi osoba zamawiająca. W przypadku nie odebrania przesyłki przez kupującego sprzedawca może domagać się od Klienta zapłaty ceny towaru, kosztów pierwszej przesyłki, kosztów ewentualnej ponownej przesyłki lub innych kosztów związanych z niewykonaniem zobowiązania przez klienta.