Wczytuję dane...
Wysyłka

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA I DOSTAWY

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h (dotyczy dni roboczych) - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach zobowiązujemy się do jak najszybszego kontaktu z kupującym w celu modyfikacji zamówienia.

Termin dostarczenia paczki przez przewoźnika wynosi najczęściej
(w zależności od wybranej opcji) 2-5 dni roboczych na terenie Polski oraz do 7 dni roboczych poza granicami kraju. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów, w razie opóźnienia dostawy lub nie dostarczenia przesyłki z winy firmy transportowej reklamacje należy składać bezpośrednio do firmy transportowej .

WYSYŁKA

Wszelkie opłaty związane z wysyłką oraz opakowaniem są wliczone w koszty wysyłki. Ze względu na wagę przesyłki koszty transportu mogą ulec zmianie.

Wysyłki realizowane są przez firmę kurierską DHL, InPost lub Pocztę Polską.

Wszystkie dostawy realizujemy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej, w przypadku wysyłki do innych krajów prosimy o kontakt. Poza granicę Polski nie wysyłamy paczek pobraniowych.

 • Koszty przesyłek na terenie Polski :Poczta Polska - przesyłka do 1 kg 15 zł

Przesyłka kurierska – DHL

 15 zł

Przesyłka kurierska Pobraniowa - DHL

20 zł
Odbiór osobisty – Łódź, Andrzeja Struga 26
(odbiór osobisty jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sklepu)
0 zł

          Przesyłka InPost Paczkomaty 24/7
11 zł
Przesyłka InPost Paczkomaty 24/7 - przesyłka pobraniowa
 16 zł
NOWOŚĆ - Przesyłka InPost Paczkomaty 24/7- PACZKA W WEEKEND
16 zł

NOWOŚĆ - Przesyłka InPost - PACZKA W WEEKEND  Jak działa usługa Paczka w Weekend?  Doręczeniem do Paczkomatów w weekend objęte są przesyłki, dla których etykiety zostały wygenerowane od czwartku od godziny 20:00 do piątku do godziny 17:00. Oznacza to, że w tym czasie należy złożyć zamówienie i opłacić je. Przesyłki umieszczone zostaną w Paczkomacie do piątku do godz 19:00, a ich doręczenie odbędzie się albo w sobotę albo w niedzielę. Usługa Paczka w Weekend dostępna jest dla wszystkich Paczkomatach 24/7 na terenie całego kraju. • Koszty przesyłek zagranicznych :
  Przesyłka pocztowa polecona do UE - Poczta Polska do 0,5 kg
  30 zł
 • Koszty przesyłek zagranicznych zagranicznych kurierskich (Koszty przesyłek zagranicznych kurierskich zależą od kraju wysyłki). *  Czechy,  Niemcy, Słowacja 45 zł
  Austria, Belgia, Holandia, Węgry  55 zł
  Chorwacja, Dania, Finlandia, Szwecja, Wielka Brytania
  65 zł
  Grecja, Hiszpania, Irlandia, Portugalia 75 zł
  Francja, Włochy
  80 zł


  * Przewidywany czas dostawy przesyłek kurierskich do wybranych krajów UE to 2-6 dni roboczych.

  UWAGA - w związku z epidemią obsługa p
  rzesyłek zagranicznych realizowanych przez Pocztę Polską została zawieszona do części krajów. Aktualna lista krajów do których możemy zrealizować przesyłkę ze sklepu jest dostępna na stronie Poczty Polskiej:
  https://www.poczta-polska.pl/obsluga-przesylek-zagranicznych-przez-poczte-polska-aktualizacja/

  W związku z ograniczeniami dotyczącymi wywozu niektórych produktów zawieszona do odwołania została możliwość wysyłki zagranicznej produktów z grupy m.in: podkładów, czepków, rękawiczek, masek, płynów i preparatów do dezynfekcji itp.


  W przypadku darmowej wysyłki zastrzegamy sobie możliwość wyboru sposobu dostawy - Poczta Polska, InPost lub kurier DHL.