Wczytuję dane...

Zestaw form silikonowych InLei® „TOTAL” zawiera wszystkie formy In Lei® „PERFEKCYJNE PODKRĘCENIE” i „NATURALNE PODKRĘCENIE”.

Ten zestaw został zaprojektowany tak, aby zawsze mieć przy sobie wszystkie dostępne rozmiary form.

Formy silikonowe “TOTAL” InLei® zostały całkowicie wymyślone i zaprojektowane we Włoszech przez profesjonalistów w dziedzinie trwałej ondulacji rzęs, w ścisłej współpracy z technikami wyspecjalizowanymi w obróbce silikonu platynowego (całkowicie hipoalergicznego i ekstremalnie miękkiego i wytrzymałego).

Dzięki specjalistycznym testom, próbom oraz różnym zestawieniom udało nam się stworzyć naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne narzędzie, aby zaspokoić najbardziej wymagające stylistki.

Formy InLei®  są nieodkształcające się, wytrzymałe, miękkie, delikatne dla oka. Forma całkowicie dostosowuje się do oka klientki, nie powoduje dyskomfortu nie obciąża i nie podrażania.

Jedyna w swoim rodzaju ze względu na możliwość wielokrotnego użytku oraz możliwość sterylizacji w autoklawie.

Należy je wyrzucić i zastąpić innymi tylko i wyłącznie, gdy staną się całkowicie ciemne, co dzieje się z powodu użycia henny.

Jedna forma wystarcza na około 15 użyć, zaleca się dokładne mycie ich mydłem natychmiast po użyciu. Zapewniając w ten sposób ich długą żywotność.

Aby zdezynfekować je poprawnie zaleca się użycie In Lei® “F PLUS”, czyli środka higienicznego stworzonego specjalnie dla InLei®.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...