Wczytuję dane...

„Naturalnie podkręcenie” silikonowa forma w rozmiarze M1, z linii „Naturalne podkręcenie” rzęsą średnio krótkim daje efekt podniesienia, unosząc je lekko od nasady, za pomocą formy M1 wzrok Twojej klientki stanie się bardziej zalotny, ale jednocześnie będzie wydawał się bardzo naturalny.

Nigdy nie wybieraj formy mocno różniącej się rozmiarem od naturalnego podkręcenia rzęs klientki.

Formy silikonowe InLei® projektowane i produkowane we Włoszech w 100% z wysokiej jakości silikonu PLATINICO, który jest antyalergiczny, delikatny i miękki.

Dostępny w 8 rodzajach. Poprzez specjalne testy, próby oraz porównania udało  nam się stworzyć  jedyne i niepowtarzalne narzędzie, które pozwala usatysfakcjonować najbardziej wymagające stylistki.

Formy InLei® są nieodkształcające się, wytrzymałe, miękkie, delikatne dla oka.

Forma całkowicie dostosowuje się do oka klientki, nie powoduje dyskomfortu nie obciąża i nie podrażania.

Jedyna w swoim rodzaju ze względu na możliwość wielokrotnego użytku oraz możliwość sterylizacji w autoklawie.

Należy je wyrzucić i zastąpić innymi tylko i wyłącznie, gdy staną się całkowicie ciemne, co dzieje się z powodu użycia henny. Jedna forma wystarcza na około 15 użyć, zaleca się dokładne mycie ich mydłem natychmiast po użyciu. Zapewniając w ten sposób ich długą żywotność. Aby zdezynfekować je poprawnie zaleca się użycie InLei® “F PLUS”, czyli środka higienicznego stworzonego specjalnie dla InLei®.

Cena dotyczy 1 pary – opakowanie zbiorcze widoczne na zdjęciu zawiera 6 par form.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...