Wczytuję dane...

„Perfekcyjne podkręcenie” forma silikonowa w rozmiarze L, z linii „Perfekcyjne podkręcenie”, to forma opracowana specjalnie dla rzęs średnio długich.

Ten rozmiar jest jednym z najbardziej popularnych, podczas wyboru odpowiedniej formy musimy pamiętać, że w fazie dopasowywania formy do rzęs/oka rzęsy muszą przekraczać połowę wysokości formy, ale końce rzęs nie mogą przekraczać wysokości formy ani być na równi z końcem.

Jeżeli Twoja klienta posiada rzęsy, które się krzyżują lub rosną w dół forma w rozmiarze L pomoże ci ułożyć je w pozycji, która umożliwi idealne użycie maskary.

Formy silikonowe InLei® projektowane i produkowane we Włoszech w 100% z wysokiej jakości silikonu PLATINICO, który jest antyalergiczny, delikatny i miękki.

Dostępny w 8 rodzajach. Poprzez specjalne testy, próby oraz porównania udało nam się stworzyć  jedyne i niepowtarzalne narzędzie, które pozwala usatysfakcjonować najbardziej wymagające stylistki.

Formy InLei®  są nieodkształcające się, wytrzymałe, miękkie, delikatne dla oka. Forma całkowicie dostosowuje się do oka klientki, nie powoduje dyskomfortu nie obciąża i nie podrażania.

Jedyna w swoim rodzaju ze względu na możliwość wielokrotnego użytku oraz możliwość sterylizacji w autoklawie.

Należy je wyrzucić i zastąpić innymi tylko i wyłącznie, gdy staną się całkowicie ciemne, co dzieje się z powodu użycia henny. Jedna forma wystarcza na około 15 użyć, zaleca się dokładne mycie ich mydłem natychmiast po użyciu. Zapewniając w ten sposób ich długą żywotność. Aby zdezynfekować je poprawnie zaleca się użycie InLei® “F PLUS”, czyli środka higienicznego stworzonego specjalnie dla InLei®.

Cena dotyczy 1 pary – opakowanie zbiorcze widoczne na zdjęciu zawiera 6 par form.