Wczytuję dane...
Producent: InLei®

Kuracja LASH FILLER® została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt  i składa się z kilku etapów.

Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule laminacja.

Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z oksydantem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® „FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.

Formuła produktu utrwalającego InLei® “FIX 2” pozwala na uniesienie/podkręcenie włosków będących na formie silikonowej, reaguje w sposób pewny i szybki, współgra z InLei® “FORM 1” który został użyty na rzęsach wcześniej.

InLei® “FIX 2” przygotowuje rzęsy i brwi do następnego etapu zabiegu, dzięki swojej wyjątkowej formule która zawiera w sobie odpowiednie stężenie nadtlenku wodoru, InLei® “FIX 2” jest produktem w całości opracowanym i wyprodukowanym we Włoszech, charakteryzuje sie bardzo wysoką jakością użytych do produkcji składników.

InLei® “FIX 2” doskonale współgra z InLei® LASH FILLER®, gwarantując niesamowity i pewny efekt. Można używać go tylko i wyłącznie z produktem InLei® “FORM 1”.

Opakowanie tego produktu zostało opracowane w ten sposób aby uniknąć zbędnego marnowania produktu, dzięki sposobowi zamykania butelki można uniknąć oddziaływania niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Pojemność: 4 ml (do 35 kuracji)

Polecamy