Wczytuję dane...
Producent: Brow Henna

BrowXenna to naturalna henna, której efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włosach!

W naszej ofercie można odnaleźć bogatą paletę naturalnych odcieni, które można stosować zarówno osobno, jak i łącząc je ze sobą dla uzyskania wyjątkowego efektu.

Henna do brwi zapewnia trwałe i piękny efekt wypełnionych brwi i stanowi idealne połączenie z dowolnym typem skóry i kolorem włosów.

Kolory:
Amber Concentrate NR.210: Koncentrat bursztynowy służy do zmiękczenia koloru, a także daje cieplejszy odcień po zmieszaniu z podstawowymi odcieniami BrowXenna.

Blond Nr.201 Pearl Blond: jest to kolor tak jasny, że nałożony w czystej postaci praktyczne w ogóle nie nada koloru dla włosa ani tym bardziej nie będzie widoczny na skórze. Jest to kolor, który dedykowany jest głównie dla kobiet o urodzie skandynawskiej, aby podkreślić kolor. Natomiast dla słowiańskiego typu urody kolor ten idealnie nadaje się do zastosowania w różnych połączeniach.

Blond Nr.202 Light Blond: idealnie nadaje się dla kobiet o oliwkowej karnacji, i bardzo jasnych włosach, ponieważ w ten sposób zmiękcza chłód skóry. Polecany również dla posiadaczek słowiańskiego typu urody. W połączeniu z kolorem Light Chestnut, zmienia się w piękny kolor muszkatołowy. Ponadto kolor #202 Light Blond posiada zielonkawy odcień.

Blond Nr.203 Light Chestnut: jest to jeden z najbardziej popularnych odcieni dla blondynek o miodowym, złotym i morelowym odcieniu włosów. Polecany również dla właścicielek jasnych rudych włosów. 

Blond Nr.204 Golden Blond: Jest to bardzo delikatny odcień odpowiedni dla blondynek. Każdorazowe nałożenie koloru nadaje delikatny, naturalny kolor. Daje objętość i gęstość nawet bardzo rzadkim brwiom. Posiada złotą poświatę, co może powodować intensywność koloru żółtego. Dlatego też rekomenduje się łączenie z innymi kolorami.

Blond Nr.205 Dark Blond: idealnie nadaje się dla popielatych blondynów, a także posiadaczy słowiańskich i europejskich typów urody. Koloryzacja kolorem Dark blond daje naturalny, delikatny odcień. To niekwestionowany bestseller. #205 Dark Blond jest kolorem „bezpiecznym”, polecany osobom zaczynającym swoją przygodę z produktami BrowXenna®. Idealny do nakładania bez żadnych połączeń, jak i w połączeniach.

Brąz Nr.101 Neutral Brown: Odpowiedni dla kobiet o jasnobrązowych i ciemnych włosach. Ponadto, odcień naturalnego brązu doskonale nadaje się dla kobiet o cienkich włosach brwi, lub kobiet, po przebytych chorobach i przeszczepach. Jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów w palecie BrowXenna®. Jest to odcień ciepły, ale daje fantastyczny efekt naturalnie wyglądających brwi. Idealny do połączeń z odcieniami blondu oraz do uzyskania kolorów w odcieniach rudości. Doskonały na początek pracy z produktami BrowXenna®. Można używać go śmiało w czystej postaci bez dodatkowych domieszek, a także nadaje się świetnie do różnych połączeń.

Brąz Nr.102 Cold Coffe: Odpowiedni dla kobiet o bardzo białej, alabastrowej skórze oraz kobiet o brązowym kolorze oczu. W połączeniu z odcieniem #103 Rich Brown daje bogaty kolor gorzkiej czekolady, łagodząc oliwkowy odcień skóry.

Brąz Nr.103 Rich Brown: Wspaniale komponuje się z karnacją ciemnobrązowych brunetek oraz kobiet o ciemnym kolorze skóry. To najciemniejszy z całej linii brązów. Bardzo ciemny i intensywny. U osób z jaśniejszymi włosami kolor może wyjść nawet czarny. Zdecydowanie dla osób lubiących bardzo wyraziste mocne brwi. W połączeniu z innymi odcieniami kolor Rich Brown zmienia się w bardziej delikatny kolor

Brąz
Nr.104 Bitter Chocolate:
Odpowiedni dla brunetek i kobiet o ciemnych włosach. To przepiękny kolor brązowy z odcieniem czekolady. W odcieniach brązu można go sklasyfikować między odcieniem #102 Cold Coffee a #103 Rich Brown. Kolejny „must have” w każdym salonie. Nadaje się zarówno do tworzenia różnych połączeń jak i do stosowania w czystej postaci.

Brąz
Nr.105 Frosty Chestnut:
 Podobnie jak kolor #104 Bitter Chocolate – jest kolorem brązowym z poświatą czekoladową, lecz w odcieniu ciepłym. I tak samo jak  #104 Bitter Chocolate można uplasować go pomiędzy kolorami #102 Cold Coffee a #103 Rich Brown. Można używać go śmiało w czystej postaci a także łączyć z innymi kolorami.

Graphit Concentrate NR.110:
Służy do jeszcze większego przyciemnienia odcienia. Kolor, którego nie rekomenduje się nakładać w czystej postaci. Jest to kolor czarny, którego bazą jest czerwień. Jest to produkt , który stosuje się do każdego z kolorów w celu ochłodzenia lub przyciemnienia barwy. Wystarczy niewielka ilość proszku, nie więcej niż 20-30% do podstawowego koloru, aby uzyskać zamierzony efekt. Koncentrat grafitowy świetnie nadaje się do koloryzacji w przypadku osób z problemami hormonalnymi oraz u osób, u których henna zmywa się bardzo szybko ze skóry.

OSTRZEŻENIE: Produkt ten zawiera składniki, które mogą powodować podrażnienie skóry w wyniku indywidualnej nietolerancji składników zawartych w preparacie. Przed użyciem należy przeprowadzić wstępny test zgodnie z instrukcją.
Więcej informacji znajduje się w instrukcji użytkowania (patrz załącznik do pakowania).

Data ważności: 24 miesiące od daty produkcji (patrz opakowanie).

Pojemność: 10ml

Skład: Ekstrakt z liści lawsonit bezcierniowy egipski, Afryki, Australii, wyciąg z liści irański indygo, ekstrakt z liści drzewa kakaowego, p-fenylenodiaminy (0,2%), p-aminofenol, nadboran sodu, kwas cytrynowy, węglan magnezu, siarczyn sodu, mydło kamień.

Podukcja: Rosja