Wczytuję dane...

InPost Paczka w Weekend - nowość w sklepie internetowym Rzęsy Dla Ciebie

InPost Paczka w Weekend - nowość w sklepie internetowym Rzęsy Dla Ciebie
W naszym sklepie internetowym oferujemy 4 typy dostawy : odbiór w sklepie stacjonarnym, przesyłka kurierska DHL, Przesyłka PP i doręczenie do Paczkomatu InPost.
Od dłuższego czasu widzimy coraz większe zainteresowanie tą ostatnią opcją wysyłki zamówień. Z racji dużej ilości zalet tej opcji doręczenia zamówień, wcale nie jesteśmy zdziwieni, że wybieracie właśnie tą opcję!
Dlatego dziś opowiemy Wam co nieco o opcjach wysyłki do paczkomatów dostępnych w naszym sklepie oraz o nowości, która dla Was wprowadziliśmy, czyli o InPost Paczce w Weekend.
Paczkomaty InPost 24/7 - szybko, blisko i o każdej porze !
Paczkomaty InPost umożliwiają odbieranie przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, szczególną zaletą Paczkomatów jest możliwość odbioru paczki w dowolnej lokalizacji i o dowolnej porze dnia i nocy ! W ostatnim czasie bardzo ważna jest też możliwość odbioru przesyłki w sposób bezkontaktowy - jest to możliwe dzięki aplikacji InPost Mobile, która umożliwia zdalne otwieranie skrytek.

Dzięki korzystaniu z Paczkomatów nie tracicie również czasu na stanie w długich, pocztowych kolejkach. Nie musicie też zmieniać swojego planu dnia - oczekując na telefon lub wizytę kuriera! Dzięki InPost Mobile, ominiecie także ewentualne kolejki pod Paczkomatami!

   
Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo Twojej paczki !
Dzięki opcji śledzenia przesyłki z Twoim zamówieniem, możliwe jest obserwowanie każdego etapu podróży Twojej paczki. Wystarczy podać 24-cyfrowy numer, który otrzymasz SMSem lub e-mailem, na stronie https://inpost.pl/sledzenie-przesylek i już wiesz gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka i kiedy znajdzie się w Twoich rękach.


Jakie opcje Paczek InPost oferujemy z sklepie Rzęsy Dla Ciebie ?
W naszym sklepie internetowym oferujemy 3 sposoby dostawy Inpost: Przesyłka InPost Paczkomaty 24/7, Przesyłka InPost Paczkomaty 24/7 - przesyłka pobraniowa oraz NOWOŚĆ - Przesyłka InPost Paczkomaty 24/7- PACZKA W WEEKEND.
 
NOWOŚĆ w Sklepie Rzęsy Dla Ciebie czyli Dostawa do Paczkomatu 7 dni w tygodniu!
InPost Paczka w Weekend to nowość, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym. Przez cały czas rozwijamy się  i zmieniamy się dla Was - nieustannie dążymy do tego, żeby Wasze zamówienia były dostarczane możliwie jak najszybciej i najbezpieczniej. Dlatego też na Waszą prośbę wprowadziliśmy możliwość dostawy do Paczkomatu 7 dni w tygodniu.
Jak to działa opcja dostawy InPost Paczka w Weekend w naszym sklepie ?
Sam proces dostawy Paczki w Weekend niewiele różni się od “standardowego” - wystarczy złożyć zamówienie w określonym terminie, wybrać Paczkomat do którego zostanie ono dostarczone w najbliższy weekend oraz zaznaczyć opcję wysyłki "InPost Paczka w Weekend".
Opcję wysyłki wybieracie po przejściu do finalizacji zamówienia, czyli w koszyku - należy wtedy wybrać opcję dostawy: “InPost Paczkomaty 24/7 - Paczka w Weekend”. Następnie wybierać Paczkomat z listy i sfinalizować zamówienie opłacając je w wybrany przez siebie sposób.

Warto pamiętać, że opcja InPost Paczka w Weekend jest możliwa jedynie dla zamówień złożonych i opłaconych od czwartku od godziny 17:00 do piątku do godziny 17:00. Oznacza to, że w tym czasie należy złożyć zamówienie i opłacić je. Przesyłki umieszczone zostaną przez nas w Paczkomacie najpóźniej w piątek do godz 19:00.
Rzęsy Dla Ciebie współpracuje tylko z najlepszymi dostawcami!

Dbamy o najwyższe zadowolenie naszych Klientów, dlatego postawiliśmy na współpracę tylko ze sprawdzonymi dostawcami.
Wprowadzenie przez nas w 2018 roku usługi  InPost Paczkomaty 24/7 zaowocowało zwiększeniem liczby zadowolonych Klientów i skróceniem czasu potrzebnego do doręczenia zamówienia. Zachęceni waszym pozytywnym odbiorem dla tej opcji wysyłki zamówień - wprowadziliśmy opcję  Przesyłka InPost Paczkomaty 24/7 - przesyłka pobraniowa, która również okazała się hitem. Ale mimo tych fantastycznych wyników, nie spoczywamy na laurach. Chcemy aby wasze paczki trafiały do Was jeszcze szybciej, sprawniej i wygodniej, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się zaproponować Wam opcję 
InPost Paczka w Weekend!

  

  

Ale to jeszcze nie koniec nowości dotyczących wysyłek, które szykujemy dla was!
Plany mamy ambitne, więc bądźcie na bieżąco z informacjami na stronie naszego sklepu oraz profilami na
Facebooku i Instagramie.