Wczytuję dane...
Producent: InLei®

InLei® Lash Molecular 4 to formuła oparta na doskonale zbilansowanych białkach pochodzenia roślinnego, zawierająca cztery podstawowe składniki aktywne:

  • HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYALURONATE: innowacyjny rodzaj kwasu hialuronowego, który dzięki swojemu działaniu stabilnie wiąże się z włosami i gwarantuje doskonałe nawilżenie, dzięki czemu rzęsy/brwi są bardzo miękkie i jedwabiste.
  • HYDROLIZOWANA KOMOSA RYŻOWA: białko, które ma niezwykłe powinowactwo ze strukturą włosa i dzięki swojemu składowi poprawia jego strukturę, zwiększa połysk i poprawia absorpcję koloru.
  • HYDROLIZOWANE BIAŁKO PSZENNE: tworzy barierę ochronną, która chroni włos przed szkodliwym wpływem środowiska i działaniem ciepła. Wnikają również do kory włosa, pomagając zatrzymać wilgoć i zwiększyć nawilżenie.
  • HYDROLIZOWANE BIAŁKA ROŚLINNE: zaawansowany i opatentowany składnik, który skutecznie zwalcza dwa główne rodzaje uszkodzeń włosów, a mianowicie stres mechaniczny i uszkodzenia chemiczn

SPOSÓB UŻYCIA:

  1. Do stosowania po umyciu rzęs profesjonalnym szamponem Mousse Magica
  2. Rozprowadź InLei® Lash Molecular 4 na rzęsach za pomocą małej szczoteczki , takiej jak InLei® F-Brush, kontynuując rozczesywanie aż do całkowitego wchłonięcia. Nie wymaga spłukiwania.

TRWAŁOŚĆ:

Prawidłowo przechowywany produkt ma trwałość 6 miesięcy od otwarcia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie przechowywać w pobliżu otwartego ognia, źródeł ciepła, urządzeń elektrycznych lub bezpośredniego światła słonecznego. Nie przechowywać w temperaturze poniżej 5°C/41°F ani powyżej 30°C/86°F. Po użyciu dokładnie zamknąć.