Wczytuję dane...

Primer do rzęs

Najważniejszym aspektem przedłużania i zagęszczania rzęs jest trwałość zabiegu. O ile na żywotność naturalnych rzęs klientki nie mamy wpływu, o tyle właściwe ich przygotowanie do zabiegu zależy od stylistki. Dlatego po dokładnym oczyszczeniu rzęs warto zastosować primer do rzęs. Marka Noble Lashes ma w swojej ofercie primer white, który stanowi idealną bazę podkładową do dalszych czynności związanych ze stylizacją rzęs. Głównym celem, dla którego stosowany jest primer, jest zwiększenie przyczepności rzęs, a co za tym idzie, przedłużenie trwałości aplikacji. Dzięki użyciu prezentowanego primera klej utrzymuje się nawet do 10 tygodni. Jego dodatkową zaletą jest zapobieganie powstawaniu grudek. Transparentny preparat pokrywa włoski cienką warstwą polimerów, co ma bezpośredni wpływ na trwałość wiązania klejowego. Primer jest bardzo wydajny, a opakowanie o pojemności 15 ml wystarczy na długi czas.

Czy stosowanie primera do rzęs jest bezpieczne?

Wszystkie preparaty marki Noble Lashes przeznaczone do profesjonalnej stylizacji rzęs są bezpiecznie dla oczu i wrażliwej skóry wokół nich. Specjalnie dobrane składniki nie wywołują podrażnień, warto też podkreślić, że primer Noble Lashes jest bardzo wydajny i wystarczy użyć niewielką jego ilość. Głównym składnikiem jest woda, która jest nośnikiem dla pozostałych składników preparatu. Najważniejszy jest poliwinylopirolidon, czyli PVP, jest to substancja pełniąca funkcje wiążące, mające na celu zwiększenie przyczepności pomiędzy rzęsą naturalną a sztuczną, dzięki czemu lepiej łączy się ona z klejem. Ostatnim składnikiem primera jest etanol pełniący funkcję rozpuszczalnika dla PVP. Stosowanie prezentowanego preparatu jest nie tylko bezpieczne, ale w wielu sytuacjach także nieodzowne. Primer marki Noble Lashes jest stosowany przez profesjonalne stylistki rzęs, którym zależy na trwałym i skutecznym wykonaniu zabiegu przedłużania rzęs.

Fantastyczne rzęsy na każdy dzień

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i innowacyjnych technologii zabiegi aplikacji sztucznych rzęs dają coraz lepsze efekty. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs przeprowadzane przez profesjonalnie do tego przygotowane stylistki to gwarancja idealnych i bardzo naturalnie wyglądających rzęs. Dlatego kobiety niezadowolone z wyglądu swoich naturalnych rzęs coraz chętniej korzystają z zabiegów przedłużania. Procedura polegająca na doklejaniu pojedynczych włosków jest bardzo czasochłonna, wymaga więc ogromnej cierpliwości zarówno ze strony stylistki, jak i klientki. Zabieg wymaga odpowiedniego przygotowania naturalnych rzęs, dlatego wykorzystuje się do niego kilku preparatów. Po oczyszczeniu za pomocą cleanera do rzęs należy zastosować primer, który przygotowuje naturalne włoski do lepszej absorpcji kleju, a także przyspiesza jego schnięcie.