Wczytuję dane...

Wonder Glue Balm - klej bez kleju do liftingu rzęs


Wonder Glue Balm to rewolucyjny produkt, stworzony do przyklejania rzęs naturalnych na formę podczas zabiegu liftingu rzęs. Odkryj różnicę, jaką Glue Balm wnosi do Twojego zabiegu liftingu rzęs. Wonder Glue Balm to rozwiązanie, które pozwoli Ci utrwalić rzęsy na wałeczku bez konieczności korzystania z tradycyjnego, zastygającego kleju. W odróżnieniu od zwykłego kleju, Glue Balm nie wysycha, dzięki czemu można dokonywać korekt w czasie zabiegu, nie martwiąc się o niepożądane efekty.


Wonder Glue Balm to formuła oparta na zaawansowanych składnikach, które działają synergicznie, aby zapewnić optymalne rezultaty. Dzięki swojej gęstej, lepkiej konsystencji rzęsy się nie przemieszczają i nie odklejają od wałka. Dla jeszcze lepszych efektów możesz używać kompensatorów.
Wonder Glue Balm pielęgnuje oraz zabezpiecza rzęsy podczas całego zabiegu.

Składniki aktywne takie jak Vitamina E, olej kokosowy, oliwa z oliwek czy olej jojoba zapewniają nawilżenie, odżywienie i wzmocnienie rzęs podczas zabiegu. Twoje rzęsy będą nie tylko piękne, ale również zdrowe.

 

Co wyróżnia Wonder Glue Balm?
 ♥ Ułatwia dokładne rozmieszczenie rzęs na wałeczku.
 ♥ Pielęgnuje rzęsy podczas zabiegu, dzięki składnikom odżywczym.
 ♥ Nie skleja rzęs, zapewniając swobodę w dokonywaniu poprawek.
 ♥ Pozwala na elastyczność i precyzję w zabiegu liftingu rzęs.

Pojemność: 10g
Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Methyl Ester Sulfonate, EDTA-2NA, Myristic Acid, Stearic Acid, Vitamin E, Coconut Oil, Olive Oil, Jojoba Oil, Hamamelis Virginiana Extract, Rutile, Aloe, Sucrose, PVP