Wersje językowe
Producenci
Promocje
InLei® „LASH MOLECULAR 4” rekonstrukcja molekularna do rzęs i brwi - butelka15ml
InLei® „LASH MOLECULAR 4” rekonstrukcja molekularna do rzęs i brwi - butelka15ml

119,99 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 134,99 zł
szt.
Antybakteryjny pędzel do brwi by Noble Lashes
Antybakteryjny pędzel do brwi by Noble Lashes

4,99 zł

Cena regularna: 6,90 zł

Najniższa cena: 6,90 zł
szt.
Kredka do makijażu permanentnego / stylizacji brwi
Kredka do makijażu permanentnego / stylizacji brwi

10,99 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
Rzęsy Wachlarze 10w1 by Wonder Lashes
Rzęsy Wachlarze 10w1 by Wonder Lashes

42,30 zł

Cena regularna: 47,00 zł

Najniższa cena: 47,00 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Lash map płatki pod oczy do rzęs Noble Lashes

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,90 zł

Cena regularna:

29.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Profesjonalne naklejki Lash Map Naklejki Lash Map stworzone z myślą o stylistkach rzęs, dzięki nim z łatwością wykleisz pasującą do oka klientki aplikację. Komplet zawiera aż 240 par naklejek z oznaczeniem długości rzęs.

Pakiet składa się z 9 części odpowiadających różnym stylizacjom przedłużania rzęs oraz jedną całkiem pustą, na której sama możesz oznaczyć odpowiadające Ci długości. Zestaw świetnie sprawdzi się u osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z przedłużaniem rzęs, tych nabierających doświadczenia, i u zawodowych stylistek rzęs.

Oznaczenia na naklejkach są w delikatnym różowym kolorze, który nie będzie męczył oczu podczas aplikacji rzęs! Wystarczy tylko przykleić naklejkę na płatek pod oczy i gotowe! Zestaw zawiera 20 arkuszy (po dwa arkusze z każdego wzoru).

Efekty dostępne w zestawie: Cat Eye, Doll, Dramatic, Glamour, Kardashian, Natural, Open Eye, Scalloped, Wave Effect oraz puste naklejki.

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl