Wczytuję dane...

Rzęsy Mink Express to rzęsy syntetyczne, delikatnie połyskujące i bardzo elastyczne. Sprawdzą się idealnie zarówno do metody 1:1 jak i do metod objętościowych. W paletce rzęs Mink Express znajdziesz aż 16 pasków.

Zabieg przedłużania rzęs to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, które marzą o wyrazistympodkreślonym spojrzeniu. Sztuczne rzęsy świetnie komponują się zarówno z mocnym, jak i z delikatnym, stawiającym na naturalność makijażem. Ważne, aby rodzaj syntetycznych włosków dopasowywać do typu urody i indywidualnych preferencji, tak aby ich noszenie nie powodowało dyskomfortów.

Mink Express, czyli rzęsy norki są niezwykle miękkie i gęste, a dodatkowo mają mocny skręt. Dobrze prezentują się zarówno z przodu, jak i z profilu, tworząc niepowtarzalny efekt wachlarza. Nie wymagają malowania i stanowią doskonałe uzupełnienie makijażu, perfekcyjnie komponując się z naturalnymi rzęsami. Pięknie połyskują, co przyciąga uwagę i wyróżnia z tłumu. Rzęsy syntetyczne dostępne są w paletce, w której włoski umieszczone zostały na taśmie, co pozwala na odklejanie ich zarówno pojedynczo, jak i po kilka jednocześnie. Ułatwia to aplikację

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...