Wczytuję dane...

Szampon do rzęs w żelu 10ml

Szampon do rzęs w żelu Looksus Lashes to preparat, który zapobiega stanom zapalnym powieki i mieszków włosowych, spowodowanych nieprawidłową higieną rzęs.

Brak higieny powoduje osadzenie się kurzu i bakterii, dlatego wykonując zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs należy edukować klientki i zachęcać je do prawidłowej pielęgnacji.

Dostępny w unikatowych zapachach aby uprzyjemnić wykonywanie zabiegu:

     • Klasyczny bezzapachowy
     • Kokos
     • Jaśmin
     • Mango
     • Banan
     • Truskawka
     • Wiśnia

Szampon Looksus Lashes ma działanie bakteriobójcze i antyseptyczne, a jednocześnie jego stosowanie nie wpływa negatywnie na klej użyty do przedłużania i zagęszczania rzęs.
Żelowa formuła sprawia, że jest on bardzo wydajny, dzięki czemu można z niego korzystać przez długi czas.
Jako jedyny na rynku dostępny jest w butelce o ekonomicznej pojemności 10ml, co sprawia, że wystarczy na wytworzenie trzech 50-cio ml butelek pianotwórczych.

Delikatny dla wrażliwych oczu, może być stosowany zarówno w salonie przygotowując rzęsy klientki do zabiegu oraz do codziennej pielęgnacji w domu.
Łatwy w użyciu dzięki czemu bez trudu można go przygotować samodzielnie w butelce pianotwórczej.
Nad ulepszoną formułą szamponu Looksus Lashes pracowało ponad rok. W związku z tym szampon świetnie oczyszcza rzęsy i gwarantuje ochronę przed bakteriami.

Szampon Looksus Lashes to produkt, który koniecznie powinna stosować każda klientka, która poddała się zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs.

Zadbaj o to, oferując go swoim klientkom, bo to szampon do rzęs, z którego naprawdę warto skorzystać.

Jest nie tylko skuteczny i wydajny, ale dodatkowo świetnie pachnie, co podnosi komfort w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych.

Sposób użycia:
Należy zmieszać 2,5-3ml (pół łyżeczki) żelu z wodą w butelce pianotwórczej o pojemności 50ml i resztę miejsca w butelce uzupełnić wodą, przed użyciem energicznie wstrząsnąć.

Następnie nałożyć powstałą piankę na powiekę oraz rzęsy i delikatnie lecz bardzo dokładnie oczyścić rzęsy.

W kolejnym etapie przemyć wodą i osuszyć delikatnie przykładając ręcznik papierowy (nie pocieramy).

 

Oznaczenia na opakowaniu:

Termin przydatności do użycia: 6M od momentu otwarcia

Termin ważności: 24M od daty produkcji