Wczytuję dane...
Producent: JoLash

Czym jest BROWMINATION?

To nowa delikatna seria produktów JoLash do profesjonalnej laminacji brwi. Skuteczne działanie o niezwykle wysokim komforcie pracy.

Na czym polega LAMINACJA BRWI?

Jeśli Twoja klientka nie posiada perfekcyjnych brwi, a włoski są niesforne lub rosną nieregularnie – to laminowanie brwi jest zabiegiem pozwalający na ułożenie i semipermanentną zmianę kierunku włosków

Laminacja brwi produktami BROWMINATION krok po kroku:

1. Oczyść skórę i wykonaj demakijaż brwi produktem LASH&BROW SHAMPOO, a następnie dokładnie osusz skórę i włosy.

2. Za pomocą bezwłóknikowego aplikatora nanieś na włosy brwi warstwę produktu 

BROWMINATION 1 activator i ułóż brwi w pożądanym kształcie i wykonaj okluzję folią BROW WRAP. Czas działania preparatu w zależnie od podatności i grubości włosa to 5-12 minut.

3. Ściągnij nadmiar techniką sucho – morko – sucho. Pamiętaj aby wilgotny aplikator bądź płatek był dokładnie odsączony z nadmiaru wody.

4. Nanieś BROWMINATION 2 neutralizator za pomocą nowego aplikatora, zwracając szczególną uwagę na ułożenie i kierunkowanie włosków w pożądanym kierunku. Użyj BROW WRAP i ponownie sprawdź ułożenie włosa. Pozostaw produkt na 5 -12 minut.

5. Ściągnij nadmiar techniką sucho – morko – sucho. Pamiętaj aby wilgotny aplikator bądź płatek był dokładnie odsączony z nadmiaru wody.

6. Laminacja gotowa! Jeśli chcesz ją wzbogacić koloryzacją to polecamy w tym celu użycie produktów marki Hairwell, które łączą się z delikatnym 2% oxidantem. PAMIĘTAJ! Nigdy nie wykonuj koloryzacji henną pudrową po zabiegu laminacji włosa.

7. Zadbaj o odżywianie! Zarówno po laminacji jak i koloryzacji warto wzbogacić zabieg o Organic Lash Boost a także Keratynę do laminacji brwi i rzęs.

8. Zalecenia po zabiegu. Pamiętaj, że pielęgnacja brwi nie kończy się z chwilą wyjścia z salonu. Po laminacji warto sięgnąć po odżywkę

 Elleeplex bądź oliwkę Luxury Oil - 6BROW SPA .


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...