Wczytuję dane...
Producent: In Lei

Zabieg LASH LIFT opracowany i wyprodukowany we Włoszech dla rzęs i brwi z lini InLei®.

Po raz pierwszy na rynku mamy do czynienia z produktem w 100% włoskim i pewnym w użyciu pod każdym względem, za pomocą tego produktu uzyskać można natychmiastowy efekt, rzęsy stają się widocznie dłuższe i znaczne bardziej podkręcone dzięki zabiegowi który trwa zaledwie 45-60 min. Produkt przeznaczony jest tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Ten fantastyczny olejek odżywczy jest przeznaczony wyłącznie do włosków rzęs i brwi, wzmacnia włosy, odżywia je, nadaje blasku i chroni przed czynnikmi zewnętrznymi.

Formuła produktu jest zbudowana na bazie aloe vera i olejku migdałowego, które wzmacniają kolor włosków (w przypadku zastosowania henny) olejek migdałowy jest bogaty w elementy pozytywnie wpływające na stan rzęs, ich wzrost oraz stan skóry.

Bardzo ważną funkcją aloe vera jest usuwanie stanów zapalnych zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, oraz użyteczny w zmniejszaniu bólu i eliminowaniu bakterii, a także przypadku leczenia oparzeń. W naszym przypadku aloe vera, jest składnikiem bardzo przydatnym w łagodzeniu podrażnień wynikających z zastosowania henny.

InLei® “LOTION 3” zamyka łuski włosa po zabiegu LASH LIFT, zamykając w ten sposób cały proces oraz chroniąc włoski przez zimnem, wiatrem i promieniami UV.

Pojemność: 4ml (do 35 kuracji)