Wczytuję dane...

BH Brow Henna to naturalna henna,której efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włosach!

W naszej ofercie można odnaleźć bogatą paletę naturalnych odcieni, które można stosować zarówno osobno, jak i łącząc je ze sobą dla uzyskania wyjątkowego efektu.

Henna do brwi BH zapewnia trwałe i piękny efekt wypełnionych brwi i stanowi idealne połączenie z dowolnym typem skóry i kolorem włosów.


Kolory:
Amber Concentrate: Koncentrat bursztynowy służy do zmiękczenia koloru, a także daje cieplejszy odcień po zmieszaniu z podstawowymi odcieniami BH Brow Henna.

Blond Nr. 1: Kolor Pearl Blond jest to kolor najbardziej odpowiedni dla blondynki o bardzo jasnej, prawie przezroczystej skórze. Po nałożeniu daje delikatny, naturalny efekt. Aby uniknąć niepożądanego koloru żółtego, zaleca się dodanie odrobiny koncentratu grafitowego.

Blond Nr. 2: Kolor Light Blond, idealnie nadaje się dla kobiet o oliwkowej karnacji, i bardzo jasnych włosach, ponieważ w ten sposób zmiękcza chłód skóry. Polecany również dla posiadaczek słowiańskiego typu urody. W połączeniu z kolorem Light Chestnut, zmienia się w piękny kolor muszkatołowy.

Blond Nr. 3: Kolor Light Chestnut jest to Jeden z najbardziej popularnych odcieni dla blondynek o miodowym, złotym i morelowym odcieniu włosów. Polecany również dla właścicielek jasnych rudych włosów.

Blond Nr. 4: Kolor Golden Blond Jest to bardzo delikatny odcień odpowiedni dla blondynek. Każdorazowe nałożenie koloru nadaje delikatny, naturalny kolor. Daje objętość i gęstość nawet bardzo rzadkim brwiom.

Blond Nr. 5: Kolor Dark Blond idealnie nadaje się dla popielatych blondynów, a także posiadaczy słowiańskich i europejskich typów urody. Koloryzacja kolorem Dark blond daje naturalny, delikatny odcień.
Efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włosach w zależności od rodzaju skóry i włosa.

Brąz Nr.1 Neutral Brown: Odpowiedni dla kobiet o jasnobrązowych i ciemnych włosach. Ponadto, odcień naturalnego brązu doskonale nadaje się dla kobiet o cienkich włosach brwi, lub kobiet, po przebytych chorobach i przeszczepach.

Brąz Nr.2 Cold Coffe: Odpowiedni dla kobiet o bardzo białej, alabastrowej skórze oraz kobit o brązowym kolorze oczu. W połączeniu z odcieniem N# 3 Rich Brown daje bogaty kolor gorzkiej czekolady, łagodząc oliwkowy odcień skóry.

Brąz Nr.3 Rich Brown: Wspaniale komponuje się z karnacją ciemnobrązowych brunetek oraz kobiet o ciemnym kolorze skóry.W połączeniu z innymi odcieniami zmienia się w bardziej delikatny kolor.

Brąz
Nr.4 Bitter Chocolate:
Odpowiedni dla brunetek i kobiet o ciemnych włosach. Jest niezastąpiony w tworzeniu wizerunku femme fatale.

Brąz
Nr.5 Frosty Chestnut:
Najjaśniejszy odcień w całej linii. Jest idealny dla dziewcząt o ciemnych włosach i zimnej skórze. Aby dostosować nasycenie kolorów, wystarczy zmienić konsystencję kompozycji i liczbę zastosowanych warstw.

Graphit Concentrate:
Służy do jeszcze większego przyciemnienia odcienia. Aby uzyskać nasycony kolor, wystarczy niewielka ilość proszku.

OSTRZEŻENIE: Produkt ten zawiera składniki, które mogą powodować podrażnienie skóry w wyniku indywidualnej nietolerancji składników zawartych w preparacie. Przed użyciem należy przeprowadzić wstępny test zgodnie z instrukcją.
Więcej informacji znajduje się w instrukcji użytkowania (patrz załącznik do pakowania).

Data ważności: 24 miesiące od daty produkcji (patrz opakowanie).

Pojemność: 10ml

Skład: Ekstrakt z liści lawsonit bezcierniowy egipski, Afryki, Australii, wyciąg z liści irański indygo, ekstrakt z liści drzewa kakaowego, p-fenylenodiaminy (0,2%), p-aminofenol, nadboran sodu, kwas cytrynowy, węglan magnezu, siarczyn sodu, mydło kamień.

Podukcja: Rosja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...